Búrame vlasové mýty

Časté strihanie podporuje rýchlejší rast vlasov - Strihanie vlasov nemá priamy vplyv na rast vlasov. Vlasy rastú z korienkov v pokožke hlavy a nie z koncov.

Čím drahšie, tým lepšie - Nie vždy je pravda, že vysoká cena je zárukou kvality. Marketingové náklady na niektoré produkty zhltnú niekedy výrazne viac z ceny ako vývoj, výroba a účinné zložky. Naša filozofia spočíva v poskytovaní cenovo dostupných, no kvalitných produktov pre každého.

Časté umývanie vlasov škodí - Pravidelná hygiena vlasov je kľúčom k zdravým vlasom. Každá pokožka a vlas sú individuálne, vy musíte cítiť ako často vlasy umývať. Dôležité je používať šetrné produkty.

Výrobky na báze prírodných zložiek nie sú efektívne - Práve naopak, prírodné zložky poskytujú vlasom výživu a ochranu voči škodlivým vplyvom prostredia.

Výrobky na vlasy môžu opraviť rozdelené, zničené konce vlasov - Akonáhle sú vlasy zničené, rozdelené, nemôžu byť úplne opravené žiadnym výrobkom. Pravidelná starostlivosť a pristrihovanie sú kľúčom k minimalizácii rozdelených a zničených vlasových koncov.

Ak šampón nepení, neumýva dostatočne - Množstvo peny pri aplikácii produktu nemá vplyv na kvalitu umytia, pôsobí len na ľahšie roznesenie šampónu po vlasovej ploche.

Tip: Pre ideálne umytie naneste najprv malé množstvo šampónu, umyte a potom ešte raz  naneste tiež menšie množstvo šampónu, už budete mať bohatšiu penu. Príliš veľa produktu môže vlasy zaťažiť, alebo spôsobiť nadmerné vysušovanie vlasov a pokožky hlavy.

Existuje univerzálny šampón na vlasy - Ani my nedokážeme vytvoriť univerzálny šampón, ktorý by vyhovoval všetkým typom vlasov. Ľudia majú vlasy suché, mastné, normálne, jemné či hrubé. 

Prajeme vám príjemné chvíle s kvalitnou kozmetikou plné dobrých vlasových rozhodnutí:-)

 

Späť do obchodu