5 tipov, ako podporiť rast a silu vlasov

 

Naše odborníčky sa dlhodobo zaoberajú správnou starostlivosťou o vlasy a pri tvorbe produktov využívajú aj historické poznatky našich predkov o bylinách karpatského oblúka.

 

Pripravili pre vás 5 účinných spôsobov, ktoré napomôžu rastu a sile vlasov.

 

  1. Správnou kombináciou bylín dokážete zázraky

Práve synergický účinok bylín dokáže vlasom citlivo a pritom výrazne pomôcť.

Chmeľ pôsobí proti vypadávaniu vlasov a napomáha pružnosti vlasov. Látky získané zo šištíc spomaľujú starnutie pokožky. Má aj dezinfekčné účinky.

Breza obsahuje vitamín C a upravuje činnosť mazových žliaz, čím pomáha v boji proti lupinám a vypadávaniu vlasov. Výťažky z brezy  hoja, omladzujú, vyživujú.

Praslička roľná pôsobí proti baktériám a podporuje prekrvenie pokožky hlavy. 

Práve tieto tri byliny sme spojili v elixíre, ktorý vám pomôže obmedziť vypadávanie vlasov Carpathia Herbarium proti vypadávaniu vlasov.

 

F

 

Lipa malolistá upokojuje pokožku hlavy a zvyšuje lesk a pružnosť vlasov. 

Nechtík lekársky upokojuje a zvláčňuje pokožku. Napomáha vlasom prirodzene sa regenerovať a rásť rýchlejšie.

Šalvia jemne čistí a pôsobí preventívne proti vzniku lupín. Podporuje rast nových vlasov.

Túto vzácnu trojkombináciu obsahuje náš Šampón pre lesk a rast vlasov.

 

 2. Zdravá pokožka hlavy je základným predpokladom pre zdravé vlasy

Siahnite po šampónoch bez obsahu parabénov a silikónov, dermatologicky testovaných a bez umelých farbív. Vyvarujte sa horúcej vody a na záver vlasy opláchnite studenou vodou, čím sa vlasová pokožka „uzavrie“ a bude lepšie hydratovaná. 

 

 3. Pravidelná masáž

Masáž hlavy počas umývania okrem uvoľnenia stresu prináša prekrvenie pokožky, stimulujúce vlasové folikuly. Aktívne látky zo zázračných rastlín karpatskej prírody tak budú prenikať do hĺbky a budú ešte účinnejšie, posilnia vlasové korienky a stimulujú rast nových vlasov. 

 

 4. Zdravé stravovanie

Výživa zvnútra je pre vlasy rovnako dôležitá, ako vonkajšia starostlivosť. Doprajte si dostatočný prísun vitamínov a minerálov, stravujte sa zdravo.

 E

5. Šetrná úprava

Ak už potrebujete vlasy kulmovať, či žehliť, robte to len, ak sú vlasy suché a pri najnižšej možnej teplote. Je vhodné, ak použijete ochranné prípravky na to určené. Nezabudnite však ešte predtým na kondicionér, ktorý vlasy vyživí a urobí poddajnejšími. 

Okrem bežných oplachových kondicionérov ponúka Carpathia Herbarium rovnako šetrný prírodný Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom 8 bylín.

 

Tip na záver: Každých 6-8 týždňov si dajte podstrihnúť rozštiepené /poškodené, suché/ končeky. Vlasy budú pôsobiť zdravšie.

Carpathia Herbarium obsahuje zmes lokálnych bylín, ktoré svojim synergickým účinkom aktívnych látok vyživujú pokožku hlavy a vlasy, efektívne podporujú rast a lesk  vlasov a dodávajú im prirodzenú prírodnú vôňu.

Kompaktné a vkusné obaly robia z produktov Carpathia Herbarium ideálneho spoločníka na cesty alebo doplnok do kúpeľne.

Naša značka je vhodná aj pre vegánov a ponúka aj jemnú starostlivosť o telo vo forme sprchových gélov, telových mliek a krému.

 

H

Späť do obchodu