O nás

My project-1 (45)

SME RODINNÁ FIRMA 

Ivan Milý sa po revolúcii venoval importu a distribúcii kozmetiky, ale čoskoro pochopil, že najväčšie poklady dokážeme tvoriť doma, na Slovensku. Vo firme skĺbil vedecké poznatky s poznaním našich predkov o pozitívnych účinkoch rastlín na vlasy a pleť. Poloha našej firmy nás predurčuje na hlboký vzťah ku karpatskej prírode, pôsobíme v Smižanoch, z okna sa dívame na Slovenský raj a keď sa pozrieme na druhú stranu, dobíjame energiu pohľadom na štíty Vysokých Tatier.

Partnerkou v podnikaní sa Ivanovi Milému stala aj jeho manželka Soňa Milá. Dnes vo firme pracujú aj synovia Ivan Milý jr. a Pavol Milý. Na oddelení vývoja a kontroly má svoje miesto farmaceutka Jana Milá, manželka Ivana juniora. No vo firme všetci tvoríme ako jedna rodina.

 

VLASTNÉ LABORATÓRIÁ A PRÍRODNÉ EXTRAKTY

Naša kozmetika je vyvíjaná a kontrolovaná v našich vlastných laboratóriách. Naše odborníčky dbajú nielen na to, aby sa vám výrobky páčili, ale aj na to, aby spĺňali všetky normy. Starostlivo testujeme aj bezpečnosť výrobkov. Netestujeme na zvieratách. Vzorky našich výrobkov posielame do akreditovaných laboratórií, kde podliehajú dôkladnému rozboru a sú dermatologicky testované. Naše výrobky sú obohatené o prírodné výťažky z rastlín karpatského oblúka. K bylinnému radu postupne pribudol aj rad Fructus, ktorý využíva pre krásu výťažky z ovocia.

Kvalita rastlinných výťažkov je potvrdená mnohými certifikátmi, získavame ich totiž z rastlín pestovaných v ekologicky čistom prostredí.  

Používame to, čo tvoríme.

 My project-1 (46)

HODNOTY

Našim cieľom je ponúkať dobro zákazníkom, zamestnancom a komunite. Vzťah k prírode a jej darom je toho veľkou súčasťou. Sústredíme sa na kvalitu produktu rovnako ako na kvalitu vzťahov. Región, v ktorom pôsobíme, je pre nás zdrojom inšpirácie aj hodnôt. Podporujeme kultúru, šport a pomáhame núdznym. 

 "Zamestnávame  ľudí, ktorí sú z blízkeho okolia. Týchto ľudí poznáme a stretávame sa s nimi na ulici aj mimo práce.

Ak robíme nejaké rozhodnutie, tak vieme, že sa dotkne ich života.” 

Soňa Milá

 

Späť do obchodu